Microsoft Sms Onay - Microsoft Fake Numara Alma

Microsoft Sms Onay - Microsoft Fake Numara Alma

Microsoft Mobil Onay Hizmeti 

Hotmail, Azure ve daha birçok uygulaması ile kullanıcılarına farklı uygulamalar sunan ve hesap açma işlemleri için, Microsoft üyelikler için SMS doğrulaması zorunluluğu bulunan Microsoft, üyelerin hesaplarının kendilerine ait olup olmadığını, kişisel verilerinin güvenliğinin sağlanması amacıyla SMS doğrulaması istemektedir. Yapılan SMS doğrulaması uygulaması ile birlikte birçok ek hesap kullanan kullanıcılar problemler yaşamaktadırlar. Ekstra hesaplar için ortaya çıkan telefon numarası ihtiyacı ile birlikte birçok kullanış sanal numaralara yönelmiştir. Kullandıkları Microsoft uygulamasındaki SMS doğrulaması için istedikleri herhangi bir ülkenin alan koduna sahip numara satın alabilirler. Satın aldıkları numaralar ile Microsoft uygulamalarındaki SMS doğrulamasını yapılabilmektedir. Bu sebeple biz de Microsoft uygulamalarından herhangi birini kullanan ve ekstra hesap için ya da sahte bir hotmail için ihtiyaç duyduğunuz sanal numaraları nereden satın alacağınızı ve aldığınız sanal numaralar ile SMS doğrulamasını nasıl yapacağınızı sizler için yazımızda derledik.


Azure Fake Numara Alma

Günümüzde kullanılan birçok uygulama üyelik açma zorunluluğu getirmektedir. Açılacak üyelikte kullanıcılardan ilk olarak hotmail ya da cep telefon numarası istenmektedir. Fakat kullanıcılar şunu bilmektedir ki Hotmail uygulamasını kullanmak için ya da Microsoft Azure sms onay işlemi yapmak için SMS doğrulaması işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Azure fake numara almak için yapılacak adımlar gayet açık ve nettir. Bu sebeple ortaya çıkan telefon numarası ihtiyacı da sanal numaralar ile karşılanmaktadır. Sanal numaraları Google üzerinden araştırarak bulduğumuz herhangi bir siteden satın alabilirsiniz. Fakat sanal numara satın alma işlemini yapmak istediğiniz sitenin güvenilir olması çok önemlidir. Bu sebep ile siz değerli okuyucularımız için yaptığımız araştırmada Türkiye'de kullanıcıların memnuniyetle tercih ettikleri smsonayhizmeti.com sitesini sizlere tavsiye etmekteyiz. smsonayhizmeti.com sitesi üzerinden 7/24 profesyonel hizmet alabilir ve yapacağınız tüm işlemleri güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sms onay hizmeti olarak sanal numara satın alma işlemi yapmak için sitemize üye olmanız yeterli olacaktır.Sanal Numara ile Microsoft SMS Onay

Uygulamalarda SMS doğrulaması işlemlerini gerçekleştirmek için smsonayhizmeti.com sitesinden satın alacağınız sanal numaralar ile Microsoft uygulamalardan herhangi birinde SMS doğrulaması işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için yapılması gereken ilk sıradaki adım smsonayhizmeti.com sitesine üye olmaktır. smsonayhizmeti.com sitesine girerek üye ol butonuna tıkladıktan sonra gerekli bilgileri girip üyeliğinizi oluşturmanız yeterli olacaktır. Daha sonra en az bakiye 5 TL olduğu için 5 TL'lik bir ücreti üyelik hesabınıza yükleyerek istediğiniz ülkenin alan koduna sahip sanal numarayı satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. En sonra uygulamalardaki SMS doğrulaması kısmını aldığınız sanal numara ekleyerek onay kodu isteyin. smsonayhizmeti.com sitesinden size iletilecek olan SMS onay kodunu uygulamaya girerek kolay bir şekilde Microsoft SMS onay işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Microsoft Sms Onay Nasıl Yapılır?

Microsoft fake numara almak isteyenler sitemizin kullanıcı paneline buraya tıklayarak üye olabilir ve Buradan giriş yaparak Numara al bölümünden Microsoft hizmetini seçerek ister azure sms onay, ister microsoft sms onay hizmetimizden faydalanabilirler. Microsoft fake onay işlemlerimiz 1.25 ₺ gibi küçük rakamlardan başlamaktadır.


GİRİŞ YAP     ÜYE OL


06/11/2021 12:09:47