Sms Onay Servisi Nedir?

Sms Onay Servisi Nedir?

SMS ONAY SERVİSİ NEDİR? 


 Bir diğer ismi  ile Mobil Onay işlemi  Türkiye’ de bir çok çevrim içi site tarafından sağlanmaktadır. Mobil onay işleminde  birçok ülkeden,yüzlerce servis ile belirli bir para karşılığında hizmet alabilirsiniz. Peki bu mobil onayın çalışma sistemi nedir ? Mobil onay bir diğer adı ile sms onay nasıl yapılır ?

 Nasıl Ve Neden SMS onay servisi kullanmalıyım?

Web sitelerinize giren kullanıcılarınızın,tüzel kişi olduğunu kontrol etmenizi sağlar, bilindiği üzere hatlar açılırken, telekom servisleri tarafından hattın sahibinin nüfus bilgileri alınır.

Kullanıcılarınızın Web sitenize, giriş işlemlerinde onay sistemini kullanarak, kullanıcı şifresini iyi niyetli olmayan birinin eline geçse bile, telefon numaralarına gelen kodu sorarak giriş yapmasını sağlayarak, ağınızın güvenliğin kat ve kati artırmış olursunuz.

E ticaret sistemlerimizde, özellikle kapıda ödeme ile alınan eşyalarda kullanabilirsiniz, bu sayede kapıya kadar gönderdiğiniz ürünün geri dönme şansı düşecektir.

SMS onay servisi nerede kullanılabilir?

Whatsapp programında da  sanal numaralarınızı kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz ülkeden  gelen doğrulama mesajı ile ilgili numarayı  kullanmanız mümkündür. Whatsapp’ ta sms onay servisini  kullanmak için yapmanız  gereken tek şey whatsapp  busines  versiyonunu  indirmek olacaktır. Kendi  hesabınız aktifken  iki hesabı birden  kullanmanız fevkalade mümkündür.

Mobil onay  hizmeti  onlarca platform  için kullanılabilmektedir. Mantık, sizden doğrulama  isteyen bir ortamda sanal numara alarak  tek seferde doğrulama  hizmetine erişip hesabı  kullanıma aktif etmek olacaktır. 


GİRİŞ YAP     ÜYE OL


11/03/2021 14:22:44
Sms Onay Servisi Nedir?
Yayıncı: