Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Kullanırım?

Kullanımı kolay ve işlevsel panel aracılığıyla SMS onay kodu tek tıkla karşınızda olacak. Yüklediğiniz online bakiye ile Facebook, Whatsapp, Instagram, Gmail, Papara ve diğer tüm sosyal platformlarda mobil onay işlemi için SMS Onay sitemizi kullanabilirsiniz. Mobil onay alanındaki tecrübe, uygun fiyatlara sunularak müşteri memnuniyeti her geçen gün artmaktadır. Modern arayüz tasarımı ve gelişmiş altyapısıyla ayrıcalığın farkına varacaksınız. Zengin ülke ve servis seçeneği, kolay ödeme ve sürekli cevap alabileceğiniz destek.

Ücretsiz kayıt olun ve ardından üye olarak giriş yapın.

Online ödeme yaparak bakiyenizi sisteme tanımlayınız.

Mobil onay doğrulama işlemi yapmak istediğiniz hizmeti seçin.

Doğrulamanız için gelen kodu kullanın çok basit.


Mobil Onay Nedir?

Uygun Fiyatlara Mobil Onay

SMS onayı gerektiren Whatsapp, Google, Getir gibi servislerin her birine telefon numaranızı vermek istemeyebilirsiniz. smsonayhizmeti.com sayesinde Tek kullanımlık numaralar ile üyeliklerinizi doğrulayabilirsiniz. Üst tarafta bulunan servislerin tamamında mobil onay hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyata numara onay için farklı ülkeler veya Türkiye fiyatlarını karşılaştırınız.


Mobil SMS Onay

Uygun Fiyatlara Türkiye Mobil Onay

smsonayhizmeti.com üzerinden uygun fiyatlara Türkiye numarası alarak mobil onay hizmetinden yararlanabilirsiniz. Örnek olarak Facebook a kayıt olmak için kullanacağınız numara ortalama fiyatı 0,6TL dir.


İstediğim Ülke İçin Stok Yok, Ne Yapabilirim?

Sms Onay İçin Stok Kalmadıysa

Lütfen bakiye yüklemeden önce, alacağınız ülkenin stoklarını kontrol ederek daha sonra ödeme yapınız. mobil onay servisimizde toplu alımlar gerçekleştirilip, stoklar bir anda bitebilir. Bu tarz durumlarda ücret iadesi yapılmaz.


Sms Onay İçin Aldığım Numara Başkasına Satılır Mı?

Sms Onay Servisinde Numaralar Başkasına Satılabilir Mi?

Sms onay servisi kullandığınızda aldığınız numaralar bir başkasına satılmaz.